We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Synergy NS204i-d v2 M.2 Boot Storage Device
SKU
P68340-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HPE Synergy NS204i-d v2 M.2 Boot Storage Device, 210 g
| SKU | P68340-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017699301 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Synergy NS204i-d v2 M.2 Boot Storage Device. Weight: 210 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 190.5 mm |
| Weight | 210 g |
| Height | 57.1 mm |
| Depth | 241.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.207 kg (0.456 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.207 kg (0.456 lbs) |