We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE XL290n Gen10 Plus 6SFF Smart Array E208ip/P408ip Cable
SKU
P25633-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
XL290n Gen10 Plus 6SFF Smart Array E208ip/P408ip Cable
| SKU | P25633-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017439792 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable basket kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 31.7 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 193.8 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable basket kit |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.441 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.441 lbs) |