We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 01CX642 internal solid state drive 3.5" 400 GB SAS
SKU
01CX642
| SSD form factor | 3.5" |
|---|---|
| SSD capacity | 400 GB |
| Component for | Server/workstation |
| SKU | 01CX642 |
| EAN | 0889488425297 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 400 GB |
| Performance | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 400 GB |
| Design | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 3.5" |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 400 GB |
| SSD form factor | 3.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 3.5" |