We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XB7A14238 internal solid state drive 7.6 TB 2.5" SAS
SKU
4XB7A14238
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ThinkSystem DE4000F 92TB SSD Pack 12x 7.6TB SSD
| SKU | 4XB7A14238 |
|---|---|
| EAN | 0889488476039 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 7.6 TB |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server |
| SSD capacity | 7.6 TB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| SSD form factor | 2.5" |
| Compatible products | DE4000F |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| Component for | Server |
| SSD capacity | 7.6 TB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Compatible products | DE4000F |
| Design | |
| Component for | Server |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 2.5" |
| Other features | |
| Compatible products | DE4000F |