We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XB7A14242 internal solid state drive 3.2 TB 2.5" SAS
SKU
4XB7A14242
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ThinkSystem DE4000F 38TB SSD Pack 12x 3.2TB SSD
| SKU | 4XB7A14242 |
|---|---|
| EAN | 0889488476077 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 3.2 TB |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server |
| SSD capacity | 3.2 TB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| SSD form factor | 2.5" |
| Compatible products | DE4000F |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| Component for | Server |
| SSD capacity | 3.2 TB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Compatible products | DE4000F |
| Design | |
| Component for | Server |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 2.5" |
| Other features | |
| Compatible products | DE4000F |