We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XB7A38281 internal solid state drive 3.5" 3840 GB Serial ATA III
SKU
4XB7A38281
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
3.5" Multi Vendor 3.84TB Entry SATA 6Gb Hot Swap
- Entry-level SSDs with 6 Gbps SATA
- 3.5-inch (LFF) HS
| SSD form factor | 3.5" |
|---|---|
| SSD capacity | 3840 GB |
| Component for | Server/Workstation |
| Interface | Serial ATA III |
| SKU | 4XB7A38281 |
| EAN | 0889488530281 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Out of Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 3840 GB |
| Performance | |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| SSD capacity | 3840 GB |
| Design | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 3.5" |
| Features | |
| Interface | Serial ATA III |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| SSD capacity | 3840 GB |
| SSD form factor | 3.5" |
| Technical details | |
| Interface | Serial ATA III |
| Hot-swap | Yes |
| SSD form factor | 3.5" |