We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-V2S400T2U internal solid state drive 512 GB Serial ATA
SKU
FZ-V2S400T2U
| SKU | FZ-V2S400T2U |
|---|---|
| EAN | 4549980788905 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Out of Stock |
FZ-V2S400T2U
512GB SATA OPAL SSD for TOUGHBOOK 40
512GB SATA OPAL SSD for TOUGHBOOK 40
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 512 GB |
| Features | |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | Laptop |
| SSD capacity | 512 GB |
| Compatible products | TOUGHBOOK FZ-40 mk2 |
| Performance | |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | Laptop |
| SSD capacity | 512 GB |
| Compatible products | TOUGHBOOK FZ-40 mk2 |
| Design | |
|---|---|
| Component for | Laptop |
| Technical details | |
| Interface | Serial ATA |
| Other features | |
| Compatible products | TOUGHBOOK FZ-40 mk2 |