We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP LS-SG5U84-QTY1 software license/upgrade 1 license(s)
SKU
LS-SG5U84-QTY1
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Seagate EXOS E 5U84, QuTS hero license for one JBOD
| SKU | LS-SG5U84-QTY1 |
|---|---|
| EAN | 4711103084410 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
| License | |
|---|---|
| Software type | License |
| License quantity | 1 license(s) |
| Compatibility | NAS Series (QuTS hero 5.0.0+) |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | NAS Series (QuTS hero 5.0.0+) |
| Packaging data | |
| Package width | 122.5 mm |
| Package height | 141.8 mm |
| Package depth | 1.58 mm |
| Package weight | 21.5 g |