We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP RAM-32GDR4ECP0-SO-2666 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 260-pin SO-DIMM ECC
SKU
RAM-32GDR4ECP0-SO-2666
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
32GB ECC DDR4 RAM, 2666 MHz, SO-DIMM, P0 version
| Internal memory type | DDR4 |
|---|---|
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| ECC | Yes |
| Component for | Notebook |
| SKU | RAM-32GDR4ECP0-SO-2666 |
| EAN | 4713213519080 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |