We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP RAM-64GDR4ECS0-LR-2666 memory module 64 GB DDR4 ECC
SKU
RAM-64GDR4ECS0-LR-2666
| Internal memory type | DDR4 |
|---|---|
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| ECC | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SKU | RAM-64GDR4ECS0-LR-2666 |
| EAN | 4713213514948 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
| Power | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| Memory | |
| Internal memory | 64 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 64 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |