We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Samsung EF-OA576TJEGWW mobile phone case 17 cm (6.7") Wallet case Light grey
SKU
EF-OA576TJEGWW
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Samsung EF-OA576TJEGWW, Wallet case, Samsung, Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), Light grey
- TPU Rubber case with rear card slot for one card
| SKU | EF-OA576TJEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806099037772 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | Out of Stock |
Samsung EF-OA576TJEGWW. Case type: Wallet case, Brand compatibility: Samsung, Compatibility: Galaxy A57 5G, Maximum screen size: 17 cm (6.7"), Surface coloration: Monochromatic, Product colour: Light grey
| Design | |
|---|---|
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Technical details | |
| Case type | Wallet case |
| Packaging content | Galaxy A57 5G Card Slot Case, QSG |
| Package type | Hanging box |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Light grey |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A57 5G |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Built-in battery | No |
| Features | |
| Case type | Wallet case |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Light grey |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A57 5G |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Built-in battery | No |
| Battery | |
| Built-in battery | No |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package type | Hanging box |
| Width | 79.7 mm |
| Height | 163.6 mm |
| Depth | 10.8 mm |
| Weight | 28 g |
| Packaging data | |
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Packaging content | Galaxy A57 5G Card Slot Case, QSG |