We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Sapphire 10076 rack accessory Cover strip
SKU
10076
| SKU | 10076 |
|---|---|
| EAN | 5060558505520 |
| Manufacturer | Sapphire |
| Availability | Out of Stock |
19" rack strips for fit the STRV102L or STRV102D
| Features | |
|---|---|
| Type | Cover strip |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | STRV102L, STRV102D |
| Product colour | Black |
| Castor wheels | No |
| Built-in fan | No |
| Perforated | Yes |
| Cooling | |
| Built-in fan | No |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Cover strip |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | STRV102L, STRV102D |
| Colour | |
| Product colour | Black |