We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 875135-B21 rack accessory Cable kit
SKU
875135-B21
| SKU | 875135-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821100590 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE DL180 Gen10 M.2 SATA Cable Kit
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 215.1 mm |
| Weight | 110 g |
| Height | 25.4 mm |
| Depth | 305.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
You may also be interested in
| Product |
HPE 875135-B21 rack accessory Cable kit
Login for pricing
|
Hot Product
Digitus Shelf for fixed installation i...
Login for pricing
|
Recommended
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1U Rack Blank Panel for 1...
Login for pricing
|
StarTech.com 2U Rack Blank Panel for 1...
Login for pricing
|
Bestseller
Digitus Shelf for fixed installation i...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875135-B21
|
DN-19 TRAY-1-SW
|
DN-19 TRAY-1-400-SW
|
BLANKB1
|
BLANKB2
|
DN-97609
|
| Manufacturer |
HPE
|
Digitus
|
Digitus
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Digitus
|
| Type |
Cable Kit
|
N/A
|
N/A
|
Blank panel
|
Blank panel
|
N/A
|





