We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE G2 Advanced and Enterprise Series Rack 1075mm and 1200mm Offset Baying Kit
SKU
P9L19A
Login for pricing
In Stock:
2 available
G2 Advanced and Enterprise Series Rack 1075mm and 1200mm Offset Baying Kit
| SKU | P9L19A |
|---|---|
| EAN | 0190017203034 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Satin steel |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 540.8 mm |
| Weight | 910 g |
| Height | 32.3 mm |
| Depth | 693.7 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Satin steel |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.907 kg (2 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE G2 Advanced and Enterprise Series...
Login for pricing
|
Hot Product
Eaton ELRACK rack accessory
Login for pricing
|
Popular
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
Login for pricing
|
Bestseller
APC Horizontal Cable Organizer 1U
Login for pricing
|
Recommended
APC 1U Airflow Management Blanking Pan...
Login for pricing
|
APC NetShelter Cable Management, Cable...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P9L19A
|
ELRACK
|
AR8428
|
AR8425A
|
AR8108BLK
|
AR8186
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
APC
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Cable management panel
|
Blank panel
|
Ladder
|





