We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XF0H41079 mounting kit
SKU
4XF0H41079
| SKU | 4XF0H41079 |
|---|---|
| EAN | 0889233592502 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit is a new mounting solution that provides an efficient and secure monitor mounting solution for your Tiny PC. To complete this solution the ThinkCentre Tiny VESA Mount (Sold separately, PN: 0B47374) is required to mount the Tiny PC to the Clamp bracket. This solution includes components as following:
- Clamp Bracket
- Adapter Power Cage
- Screws
- Clamp Bracket
- Adapter Power Cage
- Screws
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkVision T2224p ThinkVision T2224z ThinkVision T2254 ThinkVision T2254p ThinkVision T2324p ThinkVision T2424p ThinkVision T2454p |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 150 g |
| Width | 62 mm |
| Depth | 33.8 mm |
| Height | 135 mm |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XF0H41079 mounting kit
Login for pricing
|
Ergotron 97-947 mounting kit
Login for pricing
|
Teltonika PR5MEC12 mounting kit Black...
Login for pricing
|
DELL 575-BCHI mounting kit
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XF0H41079
|
97-947
|
PR5MEC12
|
575-BCHI
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Ergotron
|
TELTONIKA
|
DELL
|



