We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UniFi AI Key Rack Mount
SKU
UACC-AI-KEY-RM
| SKU | UACC-AI-KEY-RM |
|---|---|
| EAN | 0810084696507 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 56 mm |
| Weight | 430 g |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 464.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti UniFi AI Key Rack Mount
Login for pricing
|
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
Login for pricing
|
Recommended
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
Login for pricing
|
Bestseller
APC Horizontal Cable Organizer 1U
Login for pricing
|
APC NetShelter Cable Management, Verti...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UACC-AI-KEY-RM
|
ELRACK
|
AR8428
|
AR8425A
|
AR7502
|
4UDRAWER
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Cable management panel
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|





